1% Támogatás1% Támogatás

Edzés időpontok és helyszínekEdzés időpontok és helyszínek

 

A versenycsapat tagjai

Dezső KataDezső Kata

Dezső Kata (1. Dan)

  • Serdülő Utánpótlás Magyar Bajnok (2012)
  • Junior Diákolimpiai Bajnok (2018)
  • Felnőtt Magyar Bajnok (2018)
  • 3x Belga Bajnok
  • Bolgár Bajnok (2013)
  • KWU Junior Utánpótlás Európa-bajnokság – 2.hely (2017)
  • KWU Várna Cup U21 – 3.hely (2018)
  • Shinkyokushin U21 Európa-bajnokság 2.hely (2018)
  • 2. KWU Felnőtt Európa-bajnokság 3.hely (2018)
  • Shinkyokushin Felnőtt Európa-bajnokság 3.hely (2019)
  • 4. KWU Felnőtt Világbajnokság 5.hely (2019)

Fekete GergelyFekete Gergely

Fekete Gergely (1. Dan)

  • Ifi Utánpótlás Magyar Bajnok
  • Junior Diákolimpiai Bajnok
  • Szerb Bajnok
  • 3x Belga Bajnok
  • 2x WKB Európa Bajnok
  • Ifi IFK Világbajnokság – 3.hely
  • Junior WKB Európa Bajnok

Nagy NatáliaNagy Natália

Nagy Natália (1. kyu)

  • Junior Utánpótlás Magyar Bajnokság – 2.hely
  • Junior Diákolimpiai Bajnok (2019)
  • Junior WKB Európa-bajnokság – 3.hely (2018)

Szűcs FerencSzűcs Ferenc

Szűcs Ferenc (3. kyu)

  • Serdülő Utánpótlás Magyar Bajnok (2016)
  • 2x Területi Diákolimpia – 3.hely
  • All Kyokushin European Tournament – 2.hely (2016)
  • 3x Belga Bajnok
  • KWU Serdülő Utánpótlás Európa-bajnokság – 3.hely (2017)
  • Román Bajnokság – 2.hely (2019)

Fekete PannaFekete Panna

Fekete Panna (3. kyu)

  • 2x Utánpótlás Magyar Bajnok
  • Ifi Diákolimpiai Bajnok (2019)
  • 2x Belga Bajnok
  • 2x Serdülő WKB Európa Bajnok (2018)
  • Ifi WKB Európa Kupa Bajnoka (2019)
  • Román Bajnok (2019)

Kántor ViktóriaKántor Viktória

Kántor Viktória (4. kyu)

 
  • Serdülő Diákolimpiai Bajnok (2019)
  • Gyerek, Serdülő Utánpótlás Magyar Bajnok (2018, 2019)
  • Horvát Bajnok (2018)
  • Román Bajnok (2019)
  • Belga Bajnok (2019)
  • Serdülő WKB Európa-bajnokság – 2.hely (2018)
  • KWU Világ Kupa 14-15 évesek – 3.hely (2019)

Bőke EszterBőke Eszter

Bőke Eszter (4. kyu)

 
  • Serdülő Diákolimpiai Bajnok (2019)
  • Gyerek, Serdülő Utánpótlás Magyar Bajnok (2018, 2019)
  • Belga Bajnokság 2.hely (2019)
  • Román Bajnok (2019)
  • KWU Utánpótlás Világbajnokság – 3.hely (2018)
  • KWU Utánpótlás Európa Bajnok (2019)

Németh MátéNémeth Máté

Németh Máté Bendegúz (5. kyu)

  • Serdülő Utánpótlás Magyar Bajnok (2015)
  • Ifi Területi Diákolimpia – 3.hely (2019)
  • Belga Bajnokság – 3.hely (2018)

Puszta PéterPuszta Péter

Puszta Péter Bendegúz (5. kyu)

 
  • Gyerek Utánpótlás Magyar Bajnok (2018)
  • Gyerek Diákolimpia Döntő – 3.hely (2018)
  • Belga Bajnok (2019)
  • Serdülő WKB Európa Kupa Bajnoka (2019)

Kulcsár LászlóKulcsár László

Kulcsár László (5. kyu)

 
  • Serdülő Utánpótlás Magyar Bajnokság – 3.hely (2018)
  • Serdülő WKB Európa Kupa – 3.hely (2019)
  • Belga Bajnokság – 3.hely (2019)
  • Román Bajnokság – 2.hely (2019)

Tihanyi EszterTihanyi Eszter

Tihanyi Eszter (5. kyu)

 
  • Serdülő Diákolimpia - 2.hely (2019)
  • Serdülő KD Diákolimpia – 1.hely (2019)
  • Serdülő Utánpótlás Magyar Bajnokság – 5.hely (2019)

Hortobágyi KristófHortobágyi Kristóf

Hortobágyi Kristóf (6. kyu)

 
  • Serdülő Diákolimpia – 3.hely
  • Ifi Magyar Bajokság – 3.hely
  • Dream Cup World – 3.hely

Reichert Jázmin MirjamReichert Jázmin Mirjam

Reichert Jázmin Mirjam (6. kyu)

 
  • Gyerek Diákolimpiai Bajnok (2019)
  • Gyerek Utánpótlás Magyar Bajnok (2019)
  • Belga Bajnokság – 2.hely (2019)

Kulcsár GergőKulcsár Gergő

Kulcsár Gergő (7. kyu)

 
  • Gyerek Diákolimpia – 3.hely (2019)

Vereb ZsoltVereb Zsolt

Vereb Zsolt (7. kyu)

 
  • Gyerek Diákolimpia– 2.hely (2018)
  • Gyerek KD Diákolimpia – 1.hely (2019)
  • Horvát Bajnok (2017)

Fekete-Paris EnikőFekete-Paris Enikő

Fekete-Paris Enikő (7. kyu)

 
  • Gyerek Utánpótlás Magyar Bajnok (2019)
  • Utánpótlás Szlovák Bajnok (2019)

Erdélyi AlbertErdélyi Albert

Erdélyi Albert (8. kyu)

 
  • Serdülő Területi Diákolimpia – 2.hely (2019)

Tihanyi ÁbelTihanyi Ábel

Tihanyi Ábel (8. kyu)

 
  • Gyerek Utánpótlás Magyar Bajnokság – 3.hely (2019)

Nagy DaniellaNagy Daniella

Nagy Daniella (8. kyu)

 
  • Gyerek Utánpótlás Magyar Bajnokság – 3.hely (2018)

Králl MátéKráll Máté

Králl Máté (8. kyu)

 
  • Gyerek Utánpótlás Magyar Bajnokság – 2.hely (2019)

Nagy-Dobondi EszterNagy-Dobondi Eszter

Nagy-Dobondi Eszter (10. kyu)

 
  • Gyerek Területi Diákolimpiai Bajnok (2019)
  • Utánpótlás Szlovák Bajnok (2019)

Király ZoltánKirály Zoltán

Király Zoltán (10. kyu)

 
  • Szlovák Open Felnőtt „B” kategória Bajnoka
  • Tata Felnőtt „C” kategória Bajnoka

Amberg ZitaAmberg Zita

Amberg Zita (10. kyu)

 
  • Gyerek Utánpótlás Magyar Bajnokság – 3.hely (2019)
  • Utánpótlás Szlovák Bajnok (2019)

Papp LucaPapp Luca

Papp Luca (10. kyu)

 

Vollein CsengeVollein Csenge

Vollein Csenge (10. kyu)

 
Go to top